Історія шкільної газети «Літера»

«По літерах до майбутнього…»

З літери починається слово… З літер починаються перші рядки у зошиті. Літера – це початок, це лише маленька краплина в чаші під назвою «море життя».

Вона народилася 10 грудня 1999 року. Маленька, тоненька, а головне перша газета, яку своїми сільними зусиллями створили учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

З ідеєю створення власної шкільної друкованої газети до школи прийшла директор Регіонального благодійного фонду «Майбутнє» Петрущенкова Наталія Володимирівна. Великий шмат паперу, усіяний лозунгами, залишився далеко позаду і сьогодні ми кажемо «так» новим віянням, відчиняємо двері у нові простори, знаходимо у собі можливості. Сьогодні технологічні засоби змінюють хід подій, а нам він із собою приніс випуск першого номеру газети «Літера».

Колектив працював з великою зацікавленістю, адже перед ним відкрилися нові можливості їхньої шкільної діяльності: створити інші стандарти, подати інформацію в цікавій для читача формі. Адже у школі вже давно є різні сформовані групи спілкування. Шкільні стандарти вимагали від газети багатожанровості, виконання усіх функцій видавництва.

Для чого це було зроблено? Для того, щоб зрозуміти, оцінити свої можливості. Оцінити можливості інших, дати їм спробу реалізувати свій талант на сторінках власної друкованої шкільної газети. І той девіз, що жевріє у куточку першої сторінки кожного номеру «По літерах до майбутнього…» , то своєрідне мірило досвіду. Отже зроблені перші кроки до майбутнього – це гідний старт, це справжнє везіння. Ми змогли і кожен, хто захоче,зможе! Об'єднуйтеся у цікавих і корисних справах.

/Files/images/dok/20181020_111311.jpg/Files/images/dok/20181020_111318.jpg/Files/images/dok/20181020_111328.jpg/Files/images/dok/20181020_111344.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 170

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.