Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів (2016-2017 н. р.)

- 8 переможців ІІ етапу (районного)

Киричек Микита,11 клас – І місце – географія, вчитель Сімоник Н.Ю.;

Ребенко Катерина,10 клас – І місце – екологія, вчитель Фоміна О.Л.;

Борук Гліб, 8-Б клас –І місце – географія, вчитель Сімоник Н.Ю.;

Дібров Максим, 10 клас – ІІ місце - англ..мова, вчитель Петренко Л.М.;

Мархонь Кароліна, 11 клас – ІІІ місце - географія, вчитель Сімоник Н.Ю.

Соколова Юлія, 8-Б клас– ІІІ місце - географія, вчитель Сімоник Н.Ю.;

Іващенко Антон, 8-Б клас – ІІІ місце - географія, вчитель Сімоник Н.Ю.;

Данилова Марія, 8-Аклас – ІІІ місце – образотворче мистецтво, вчитель П'ятничук Т.П.;

Мурадян Анна,9-А– ІІІ місце – образотворче мистецтво, вчитель П'ятничук Т.П.;

- 3 переможців ІІІ етапу (обласного)

Борук Гліб, 8-Б клас –ІІ місце – географія, вчитель Сімоник Н.Ю.;

Дібров Максим, 10 клас – ІІ місце - англ..мова, вчитель Петренко Л.М.;

Ребенко Катерина,10 клас – ІІІ місце – екологія, вчитель Фоміна О.Л.;

- 1 переможець ІІІ етапу (всеукраїнського)

Борук Гліб, 8-Б клас –ІІ місце – географія, вчитель Сімоник Н.Ю.;

учні-призери Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

- 2 переможці ІІ етапу (районного)

Ільєнко Євген, 11 клас – І місце – секція Наука про Землю, вчитель Сімоник Н.Ю.;

Куропій Марія, 10 клас – І місце – секція Екологія, вчитель Фоміна О.Л.

- 1 переможець ІІІ етапу (обласного)

Ільєнко Євген, 11 клас – ІІ місце – секція Наука про Землю, вчитель Сімоник Н.Ю.;

переможці Міжнародних, Всеукраїнських предметних конкурсів: («Бобер», «Кенгуру», «Соняшник»)

46 переможці Міжнародного рівня

3 переможці Всеукраїнського рівня

9 переможців регіонального рівня

досягнення баскетбольної команди, тренер Нагорна І.П.:

- Чемпіони України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2003,2004,2005 р.н.

- Переможці районного, обласного та всеукраїнського етапів Всеукраїнських змаганнях з баскетболу 3х3 серед школярів України

- Чемпіони Київської області серед дівчат 2004 р.н.

- Чемпіони м .Київ 2003, 2005 р.н. (І,ІІ місце)

досягнення хореографічного колективу «Азарт», керівник Подолянець Л.О.:

- Переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях»; (номінація «Золота зірка таланту»)

- Переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Моя Україна»;

- Переможці Всеукраїнського фестивалю –конкурсу «Єдина країна»

- Переможці Всеукраїнського конкурсу «Зірка-Фест»

- Переможці обласного конкурсу хореоргафічного мистецтва «Дебют»

досягнення хореографічного колективу «Азгард», керівник Скрипнюк О.Ю.:

- Чемпіони та призери відкритого чемпіонату Київської та Чернігівської областей;

- Золоті призери чемпіонату Києва «данс спорт лайф»

- Золоті фіналісти конкурсу Кубок Броварів;

- Переможці змагань чемпіонату Всеукраїнської організації спортивного бального танцю

- Золоті призери кубку АСГАРДУ 6 туру чемпіонату Києва та Київської області

- Переможці конкурсу «Крістал КАП»

- Переможці та фіналісти конкурсу «Кубок Чемпіона»

- Золоті призери 13-го відкритого Всеукр. Конкурсу з бального танцю;

- Переможці конкурсу Танцювальний марафон

Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (2015-2016 н. р.)

· 7 переможців ІІ етапу (районного):

- Дібров Максим, 9-А клас – англ.мова - І місце , вч. Петренко Л.М.;

- Кичкирук Владислав, 11 клас – географія – І місце, вч. Сімоник Н.Ю.

- Шевченко Олександр, 11 клас – екологія – І місце, Фоміна О.Л.;

- Фризюк Микола, 10 клас – інформатика – ІІ місце, вч. Колосова О.О.;

- Адамович Марія, 10 клас – географія – ІІ місце, вч. Сімоник Н.Ю.;

- Гриник Роман, 11 клас – георафія – ІІІ місце,вч. Сімоник Н.Ю.;

- Соколова Юлія, 7-Б клас – математика– ІІІ місце – Ліщук І.О.

· 3 переможці ІІІ етапу (обласного):

- Дібров Максим, 9-А клас – англ.мова - І місце , вч. Петренко Л.М.;

- Кичкирук Владислав, 11 кл. – географія – І місце, вч. Сімоник Н.Ю

- Шевченко Олександр, 11 клас – екологія – ІІІ місце, Фоміна О.Л.

учні-призери Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

· 6 переможців І етапу (районного):

- Шевченко Олександр, 11 кл. – екологія – І місце, вч. Фоміна О.Л.;

- Гаврись Романа, 9-А кл. – зоологія – І місце, вч. Фоміна О.Л.;

- Ребенко Катерина, 9-А кл. – зоологія – І місце, вч. Фоміна О.Л.

- Гриник Роман, 11 клас – економіка – І місце, вч. Сімоник Н.Ю.;

- Кичкирку Владислав, 11 клас – економіка – І місце, вч. Сімоник Н.Ю.;

- Боковенко Лариса, 11 клас – зоологія – ІІ місце, вч. Фоміна О.Л.

· 4 переможці ІІ етапу (обласного)

- Гриник Роман, 11 клас – економіка – І місце, вч. Сімоник Н.Ю.;

- Боковенко Лариса, 11 клас – зоологія – І місце, вч. Фоміна О.Л

- Ребенко Катерина, 9-А кл. – зоологія – ІІ місце, вч. Фоміна О.Л.

- Шевченко Олександр, 11 кл. – екологія – ІІІ місце, вч. Фоміна О.Л.

· 1 переможець ІІІ етапу (Всеукраїнського)

- Боковенко Лариса, 11 клас – зоологія – ІІІ місце, вч. Фоміна О.Л

переможці Міжнародних, Всеукраїнських предметних конкурсів: («Бобер», «Кенгуру», «Соняшник»)

- 3 переможці Міжнародного рівня

- 23 переможці Всеукраїнського рівня

- 8 переможців регіонального рівня

переможці конкурсів декоративно-ужиткового мистецтва:

- 44 переможців районного етапу

- 16 переможці обласного етапу

- 33 переможців Всеукраїнського етапу

- 5 переможців Міжнародного етапів

досягнення баскетбольної команди, тренер Нагорна І.П.:

- Чемпіони м. Києва серед дівчат 2002 року народження;

- Двократні переможці Чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2002 року народження;

- Переможці Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги;

- Переможці Міжнародного чемпіонату з баскетболу серед дівчат 2003, 2004, 2005 р.н. (Словаччина)

Досягнення хореографічного колективу «Азарт», керівник Подолянець Л.О.:

- Переможці Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю танцювальної творчості «Світ у твоїх долонях»;

- Переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Танцювальний марафон 2016»

Досягнення хореографічного колективу «Азгард», керівник Скрипнюк О.Ю.:

- Переможці чемпіонату Києва та Київської області;

- Переможці Кубку Азгарду;

- Переможці Всеукраїнського конкурсу спортивно-бального танцю «Кубок Тренера»

Кiлькiсть переглядiв: 208

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.