Організація інноваційної діяльності закладу

Інноваційна діяльність у загальноосвітньому навчальному закладіє на сьогоднішній день основним методом реалізації модернізаційних реформ в освіті і одним із суттєвих напрямів переходу до моделі інноваційного розвитку України в цілому.

Упродовж останніх років педагогічний колектив закладу успішно реалізує інноваційні та дослідно-експериментальні проекти різних рівнів.

Протягом 2017-2018н.р. у навчальному закладі здійснювалася інноваційна діяльність, яка включала в себе різні напрямки роботи.

З метою забезпечення дітей якісною освітою у школі продовжується інноваційна діяльність за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», який успішно впроваджується в практику роботи школи з 2011-2012 навчального року. За даним проектом працюють 7 класів початкової школи та 4 класи середньої: 1-А клас (учитель Іщук К. В.),1-Б клас (учитель Нагорна Л. М.),2-А клас (учитель Курбатова Н. П.),2-Б клас (учитель Телегей В.М.), 3-А клас (учитель Степенко І. Ш.), 3-Б клас (учитель Сухомлин Л. Г.), 4-А клас (учитель Кургак О.М.), 5-А, 5-Б, 6-А, 7-Акласи (вчителі-предметники:Августовська Н. В., Руднік В.О., Колосова О.О., ФомінаО.Л., Сімоник Н.Ю., Загородня Н.М., Цог К.В.).

У цьому навчальному році в школі продовжує впроваджуватися інноваційна діяльність за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес». Успішно викладається курс «Фінансова грамотність» (Бондар А.А.).

Створено і успішно функціонує WEB-сайт школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи здійснює складання розкладу за програмою «Ректор»-3.

Результати роботи вчителі школи презентують на районних, обласних та всеукраїнських методичних заходах.

У школі наявні організаційні та узагальнюючі накази з питань здійснення інноваційної діяльності. Результатиінноваційної діяльності відображено в наказі по школі від 14.06.18 №109 «Про підсумки інноваційної діяльності закладу в 2017-2018 н.р.».

Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.