Графік роботи гуртків

на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

День проведення Назва гуртка Час проведення Кабінет Керівник гуртка
Понеділок
Футбол 14.15-17.00 сп.зал Ростовський Р.М.
Велоспорт 13.30-15.20 Трен.зал Піонтковський Д.В.
Боротьба 15.30-17.00 Трен.зал Москаленко В.Л.
Гурток естрадно-сучасної пісні 15.15-16.00 Каб.307 П'ятничук Т.П.
Спортивно-бальні танці 15.45-19.00 Актов.зал Скрипнюк О.Ю.
Моделювання і конструювання одягу 16.00- 17.30 Каб. 105 Фризюк О.Я.
«Друзі природи» 16.00-19.00 Каб309 Фоміна О.Л.
Вівторок Сучасні танці 13.45-15.30 Актов.зал Подолянець Л.О.
«Еврика» (6-А) 14.25-15.05 Каб. 311 Августовська Н.В.
Баскетбол (3-5 кл) 15.15-17.00 Сп.зал Яблонська А.О.
Шкільна Газета «Літера» 15.15-16.00 Каб 105 Загородня Н.М.
Спортивно-бальні танці 16.00-19.00 Актва зал Скрипнюк О.Ю.
Баскетбол (дівчата ст.. група) 17.00-18.30 сп.зал Нагорна І.П.
Середа Велоспорт 13.30-16.30 Трен.зал Піонтковський Д.В.
Футбол 14.15-17.00 сп.зал Ростовський Р.М.
Шкільна Газета «Літера» 15.15-16.00 Каб 105 Загородня Н.М.
Боротьба 15.30-17.00 Трен.зал Москаленко В.Л.
Спортивно-бальні танці 16.00-19.00 Актов.зал Скрипнюк О.Ю.
Четвер Сучасні танці 13.45-15.30 Актов.зал Подолянець Л.О.
Баскетбол (3-5 кл) 15.15-17.00 Сп.зал Яблонська А.О.
Юні генетикиі селекціонери 15.15-19.00 Каб.309 Повидало М.В.
«Еврика» (7-А) 15.15-16.00 Каб.311 Августовська Н.В.
Гурток естрадно-сучасної пісні 15.15-16.00 Каб.307 П'ятничук Т.П.
Туристсько-краєзнавчий 15.20-18.40 Каб.211 Сімоник Н.Ю.
Баскетбол (дівчата ст.. група) 17.00-18.30 сп.зал Нагорна І.П.
Спортивно-бальні танці 16.00-19.00 Актва зал Скрипнюк О.Ю.
П'ятниця Велоспорт 13.30-15.20 Трен.зал Піонтковський Д.В.
Футбол 15.00-17.00 сп.зал Ростовський Р.М.
Баскетбол 17.00-19.00 сп.зал Яблонська С.В.
Туристсько-краєзнавчий 15.20-18.40 Каб.211 Сімоник Н.Ю.
Спортивно-бальні танці 16.00-19.00 Актов.зал Скрипнюк О.Ю.
Школа Економіки 16.00-16.45 Каб.208 Король Б.Т.
«Юний дослідник» 16.00-16.45 Кааб.309 Фоміна О.Л.
Субота «Друзі природи» 10.00-14.30 Каб309 Фоміна О.Л.
Баскетбол 9.00-18.45 сп.зал Нагорна І.П., Яблонська А.О.
«Юний дослідник» 16.00-16.45 Каб.309 Фоміна О.Л.
Боротьба 11.00-13.30 Трен.зал Москаленко В.Л.
Футбол 10.00-11.30 сп.зал Ростовський Р.М.
Туристичний гурток 13.00-13.45 Каб. 211 Сімоник Н.Ю.
Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.