КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 червня 2016 року № 405

м. Київ

Про організацію обліку дітей та підлітків шкільного віку

у Києво-Святошинському районі в 2016 році

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», з метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей і підлітків шкільного віку у Києво-Святошинському районі:

1. Призначити уповноважених для проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку на територіях обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами Києво-Святошинського району, згідно з додатком 1.

2. Закріпити території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами Києво-Святошинського району згідно з додатком 2.

3. Зобов’язати уповноважених до 15 серпня 2016 року разом з сільськими, селищною, міськими радами Києво-Святошинського району провести роботу зі складання списків дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на закріпленій території.

4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Встановити систематичний контроль за охопленням навчанням всіх дітей шкільного віку на закріпленій території обслуговування та здійснювати постійний контроль за відвідуванням учнями занять.

4.2. Вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язкового здобуття дітьми і підлітками шкільного віку повної загальної середньої освіти.

5. Відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації до 20 жовтня 2016 року подати на розгляд координаційної ради з питань охорони дитинства при Києво-Святошинській районній державній адміністрації інформацію про підсумки проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Лєзніка М.Г.

Голова адміністрації підпис М.М. Смірнова

Додаток 1

до розпорядження

голови райдержадміністрації

13.06.2016 2016 № 405

Уповноважені

для проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку

на територіях обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладамиКиєво-Святошинського району

№ п/п Навчальний заклад Уповноважені
1 Боярський навчально-виховний комплекс «Гімназія - ЗОШ І ступеня» Сушко Світлана Миколаївна – директор Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія - ЗОШ І ступеня», Скляренко Галина Вікторівна – інспектор військово-облікового стола Боярської міської ради
2 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Мелашенко Катерина Миколаївна – директор Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Стороженко Анатолій Федорович – начальник військово-облікового стола Боярської міської ради
3 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Савицька Маргарита Олександрівна – директор Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Місячна Наталія Миколаївна – старший інспектор військово-облікового стола Боярської міської ради
4 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Михайлова Стелла Євгенівна – директор Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Іванова Людмила Петрівна – інспектор військово-облікового стола Боярської міської ради
5 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Пекур Валентина Костянтинівна – директор Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Грон Наталія Миколаївна – інспектор військово-облікового столу Боярської міської ради
6 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Кривенко Валентина Володимирівна – директор Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, Захарченко Оксана Андріївна – старший інспектор військово-облікового столу Боярської міської ради
7 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Плахотнюк Володимир Григорович – директор Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Яременко Світлана Анатоліївна –спеціаліст першої категорії відділу з питань торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Вишневої міської ради
8 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Пашинська Тетяна Анатоліївна – директор Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Романенко Таїсія Іванівна – головний спеціаліст у справах дітей відділу з питань торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Вишневої міської ради
9 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Руденко Наталія Миколаївна – директор Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Олексієнко Оксана Анатоліївна –начальник відділу з питань торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Вишневої міської ради
10 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Коваленко Володимир Петрович – директор Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Шевчук Наталія Миколаївна – провідний спеціаліст відділу з питань торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Вишневої міської ради
11 Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Мазур Микола Іванович – директор Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Мельниченко Наталія Миколаївна – начальник військово-облікового стола Білогородської сільської ради
12 Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Черкаський Олексій Миколайович – директор Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Мельниченко Наталія Миколаївна – начальник військово-облікового стола Білогородської сільської ради
13 Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харитончик Сергій Васильович – директор Бузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бондарева Валентина Віталіївна – паспортист Бузівської сільської ради
14 Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Проць Микола Іванович – директор Гатнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бризгіна Світлана Степанівна –спеціаліст Гатнянської сільської ради, Петюр Ірина Іванівна – бібліотекар Гатнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
15 Горенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кошель Сергій Павлович – директор Горенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Юрченко Леся Георгіївна – головний спеціаліст відділу кадрів Горенської сільської ради
16 Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванюк Людмила Григорівна – директор Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Василевська Валентина Василівна –секретар Гореницької сільської ради
17 Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сідакова Христина Дмитрівна - директор Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Куліш Світлана Петрівна – спеціаліст Дмитрівської сільської ради
18 Забірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Король Василь Васильович – директор Забірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Гішко Любов Анатоліївна – фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
19 Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сніцар Анатолій Іванович – директор Крюківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Савенко Наталія Володимирівна – завідувач дошкільного навчального закладу «Барвінок» Крюківщинської сільської ради
20 Лісниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського Осадчий Володимир Петрович – директор Лісниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського, Самойленко Оксана Іванівна– секретар виконкому Лісниківської сільської ради
21 Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Приходько Валентина Миколаївна –директор Михайлівсько – Рубежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Котляревська Надія Михайлівна – начальник військово-облікового стола Михайлівсько-Рубежівської сільської ради
22 Музичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куценко Лідія Олександрівна -директор Музичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Яцина Тетяна Іванівна – бухгалтер дошкільного навчального закладу «Перлинка» Музичанської сільської ради
23 Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ліщук Ірина Олегівна – директор Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сидоренко Марія Василівна – завідуюча обліково-військовим бюро Чабанівської селищної ради
24 Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татуревич Микола Олександрович – директор Петропавлівсько- Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Заяць Ольга Олександрівна – діловод виконкому Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради
25 Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демків Богдан Васильович – директор Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ковгар Ольга Миколаївна –начальник військово-облікового стола Петрівської сільської ради
26 Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пушенко Оксана Іванівна – директор Софіівсько-Борщагівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Щербатюк Олена Миколаївна – начальник відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Софіївсько-Борщагівської сільської ради
27 Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бондар Євгенія Анатоліївна – директор Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Мартинова Ірина Миколаївна – спеціаліст Тарасівської сільської ради
28 Ходосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ярошенко Наталія Василівна – директор Ходосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дриженко Олена Михайлівна – секретар Ходосівської сільської ради, Легкобит Нінель Миколаївна – секретар виконавчого комітету Ходосівської сільської ради
29 Хотівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Неруш Наталія Василівна – директор Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія», Погребна Наталія Михайлівна –спеціаліст Хотівської сільської ради
30 Шпитьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мигрин Тетяна Федотівна – директор Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Демківська Олена Миколаївна –спеціаліст Шпитьківської сільської ради, Полос Ніна Григорівна – завідувач дошкільного навчального закладу «Калинка» Личанської сільської ради, Денисенко Тетяна Василівна –начальник військово-облікового стола Петрушківської сільської ради
31 Юрівськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ловягін Анатолій Пилипович – директор Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Хоменко Оксана Андріївна – спеціаліст Віта-Поштової сільської ради
32 Княжицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сеніна Оксана Петрівна – директор Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Анахагунян Катерина Вікторівна – секретар Княжицької сільської ради
33 Малютянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Бондар Людмила Іванівна – директор Малютянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Савчук Анастасія Сергіївна – інспектор з субсидій Малютянської сільської ради
34 Мироцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Євтушенко Петро Андрійович – директор Мироцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Ніколаєнко Валентина Матвіївна – заступник директора Мироцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
35 Мощунська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Швець Олена Юхимівна – директор Мощунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Юрченко Леся Георгіївна – головний спеціаліст відділу кадрів Горенської сільської ради
36 Боярське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І ступеня - дитячий садок» Пушкар Любов Іванівна – директор Боярського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок», Стороженко Анатолій Федорович –начальник військово-облікового стола Боярської міської ради
37 Бобрицька загальноосвітня школа І ступеня Кушнір Валентина Павлівна – директор Бобрицької загальноосвітньої школи І ступеня, Король Марія Григорівна – секретар Бобрицької сільської ради
38 Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І ступеня Горіна Людмила Григорівна – директор Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І ступеня, Заяць Ольга Олександрівна – діловод виконкому Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради

Керівник апарату адміністрації О.Д. Горін

Додаток 2

до розпорядження голови райдержадміністрації

13.06. 2016 № 405

Території обслуговування закріплені за загальноосвітніми

навчальними закладами Києво-Святошинського району

№ п/п Навчальний заклад Територія обслуговування
1 Боярський навчально-виховний комплекс «Гімназія –загальноосвітня школа І ступеня» Вулиці Сєдова, Бульварна, Газова, Індустріальна, Коротка, Капітальна, Магістральна, Будівельна, Білогородська (з №27 по №51), Лінійна (з №30, №39), Дежньова (з №43, №48), Заводська (з №32, №33), Світлогірська (з №32), Дачна (з №21, №26), Полярна ( з №14, №19), Родини Матушевських ( з №13, №14), Уральська (з №5, №8), Молодіжна (72-а, парні номери будинків з №74), Зеленогірська (з №31, №34), Волгоградську (з №18, № 33), Іркутська (з №9, №12)
2 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Від вулиці Київської до території Боярського коледжу екології і природних ресурсів та включають вулиці: Агрономічну, Будаївську, Байкальську, С. Шамрая, Амбулаторну, Артилерійську, Вишневу, Горького, Деснянську, Декабристів, Зелену, Зоряну, Кібенка, Крилова, Лисенка, Лікарняну, Нову, Набережну, М. Пимоненка, І-Піщану, Польову, Самійленка, Сонячну, Тарасівську, 9 Травня, Некрасова, Фестивальну, Франка, Ягідну, Шевченка, М. Шляхового; провулки: Волинський, Зелений, П’ятигорський, М.Гирявця, Зелений тупик.
3 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Від вулиці Київської до залізниці, вул. Новобогданівської, провулку О. Ткаченка, провулку Житомирського та включають вулиці: Хрещатик, Білогородську, Отамана Орлика, Східну, Лугову, М. Грушевського, Азовську, Січових Стрільців, В. Стуса, Богданівську, О. Богомазова, Лісну, Паркову, Садову, Академіка Вернадського, Б.Іваницького, В. Королюка; провулки: Притвірський, Криворізький, Вокзальний, Базарний, О. Ткаченка, Санаторний, Парковий, Малий, Білогородський, Кримський; Білогородський тупик.
4 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Ме Межі території обслуговування знаходяться між вулицями Хрещатик, Газовою, Білогородською (лівою стороною) та включають вулиці: Сахалінську, Герцена, Печерську, Уральську (до №3, №6), Іркутську (до №7, №10), Родини Матушевських (до №11, №12), Волгоградську (до №16, №31), Полярну (до №12, №17), Зелоногірську (до №29, №32), Світлогірську (до №30), Лінійну (до №28, №37), Заводську (до №30, №31), Дежньова (до №41, №46), 8 Березня, Сагайдачного, Гоголя, Молодіжну (непарні номери будинків з №55), Космонавтів, Дачну (до №19, №24), Білогородську (від №17 до №25), Коваленка, Соборності; провулок Сахалінський. За школою закріплюється територія обслуговування (5 - 11 класи) Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія –загальноосвітня школа І ступеня».
5 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Межі території обслуговування знаходяться між вулицями: Незалежності (права сторона), А. Пастернака, Левицького, Залізничною та включають вулиці: Квітневу, Яблуневу, Героїв Небесної Сотні, Коцюбинського, Чернишевського, Академіка Єфремова, В. Симоненка, Злагоди, І.Мазепи, В.Починка,Б. Хмельницького, Богунську, Жуковського, Толстого, Д. Мартиненка, Є. Коновальця, Таращанську, Шкільну, В. Петріва, І. Андруха, Черешневу; провулок Затишний.
6 Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Межі території обслуговування знаходяться між вулицями Білогородською (права сторона), Незалежності (ліва сторона), Отамана Орлика, Романа Шухевича, включає вулиці: В. Стуса, Громова, Дніпропетровську, Партизанську, Калинова, Надії, Б. Хмельницького, І. Богуна, Жуковського, Миру, Покровська, Героїв Крут, Родини Кістяківських, Вербна, Петра Сагайдачного, Саксаганського, Л.Українки, Героїв Небесної Сотні, Короленка, Рєпіна, Коцюбинського, Чернишевського, Квітневу, Яблуневу, Мічуріна, Гоголя, Молодіжну, Лермонтова, Пушкіна, В.Королюка, провулок Патріотичний.
7 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Балукова, Південна, Освіти, Першотравнева, Чорновола, Святоюріївська, І.Мазепи, Ватутіна, Затишна, Сонячна, Г.Сковороди, Кутузова, Піонерська, Шевченка, Садова, Козацька, І.Франка, Б.Хмельницького, М.Хвильового, В.Стуса, П.Сагайдачного, П.Дорошенка, пров.Тихий
8 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ сутпенів № 2 Зелена, Л.Українки (до № 62), Квітнева, Вітянська (непарні номери), Жовтнева (парні номери до № 20), Святошинська (№ 2-26), Залізнична, О.Вишні, Пушкіна, провулки: Поштовий, Лісний
9 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ сутпенів № 3 Святошинська (номери з № 28 до кінця), Жовтнева (непарні номери до № 27), Л.Українки (від № 62), Київська, Ломоносова, Гоголя, Свободи, Кооперативна, Миру, Вишнева, Машинобудівників, 17, 17-а, Б.Гавришів, провулки: Чапаєва, Широкий, Дальній
10 Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Вітянська (парні номери), Машинобудівників (крім № 17, 17-а), Жовтнева (парні номери з № 22, непарні номери після № 27)
11 Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Територія обслуговування включає вулиці: Механізаторів, Будівельну, Олександра Саєнка, Дружби, Річну, Ірпінський спуск, Кооперативну, Миру, Сосніних, Жовтневу (з №1 по №60), Володимирську (від лікарні до магазину), Комарова, Вільхову, Стародубську, Чайковського, Гагаріна, Осінню, Завальну, Вишневу, Гречка, Лілейну, Пасічну, Лісну, Польову, Лугову, Ягідну; провулок Жовтневий, провулки Осінній та Мнишенка.
12 Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Територія обслуговування включає вулиці: Боярську, Меліоративну, Єдину, Зелену, Спаську, Покровську , Зої Космодем’янської, Поштову, Шкільну, Житомирську, Садову, Громова, Жовтневу (з № 60 до кінця), Лисенка, Набережну, Пирогова; Володимирську (крім школи № 1), Франка, Кручу, Лисенка, Озерну, Кутову, Красногірську, Чехова, Бурштинову, Журавлину, Бочальську, Дачну, Молодіжну, Київську, Ушакова, Троїцьку, Маресьєва, Шевченка, Чайки, Миколаївську, Виноградну, Ранкову, Хмельницьку, Чорнобильську, Степову, Шудрівську, героя Печеного, Джерельну, Волошкову, Малинову, Тепличну, Весняну, Слав’янську, Ставкову, Левадну, Київську, Нову, князя Володимира, Калинову, Михайлівську, Різдвяну, Святкову, Яблуневу, Проліскову, Полуничну, Райдужну, Зоряну; провулок Малий, с. Шевченкове.
13 Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів До території обслуговування входять села: Бузова, Буча, Гурівщина, Любимівка, Хмільне.
14 Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає село Гатне.
15 Горенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає село Горенка.
16 Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Гореничі, Гнатівка, Лука, Стоянка.
17 Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Дмитрівка, Капітанівка, Мила.
18 Забірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає село Забір’я.
19 Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає село Крюківщина.
20 Лісниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Михайла Грушевського Територія обслуговування включає село Лісники.
21 Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Михайлівка Рубежівка та Забуччя.
22 Музичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Музичі та Неграші.
23 Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає територію: смт Чабани та с.Новосілки.
24 Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає село Петропавлівська Борщагівка.
25 Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає село Петрівське.
26 Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Територія обслуговування включає село Софіївська Борщагівка.
27 Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Тарасівка і Нове.
28 Ходосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає село Ходосівка.
29 Хотівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Територія обслуговування включає села: Хотів, Круглик, Кременище.
30 Шпитьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Шпитьки, Горбовичі, Лісне, Мрія, Петрушки, Личанка.
31 Юрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Віта Поштова та Юрівка.
32 Княжицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Княжичі та Жорнівка.
33 Малютянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Територія обслуговування включає села: Малютянка та Іванків.
34 Мироцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Територія обслуговування включає село Мироцьке.
35 Мощунська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Територія обслуговування включає село Мощун.
36 Боярське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» Територія обслуговування включає територію Боярського коледжу екології і природних ресурсів.
37 Бобрицька загальноосвітня школа І ступеня Територія обслуговування включає село Бобриця.
38 Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І ступеня Територія обслуговування включає село Чайки

Керівник апарату адміністрації О.Д. Горін

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.