Відомість

про результативність участі учнів

Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

у творчих та спортивних конкурсах, змаганнях, турнірах

№п.п Прізвище ім'я учня Клас Вид занять Призове місце Керівник гуртка, секції
Районний етап 2015-2016 н.р.
1 Шевченко Олександр 11 Всеукраїнський форум
«Дотик природи»
І Фоміна О.Л.
2 Приходько Ольга 9-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» І Фоміна О.Л.
3 Приходько Катерина 9-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» І Фоміна О.Л.
4 Іщенко Віталіна 3-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» І Фоміна О.Л.
5 Ребенко Єгор 3-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» І Фоміна О.Л.
6 Гаврись Романа 9-А Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» І Фоміна О.Л.
7 Лозинський Максим 9-А Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» І Фоміна О.Л.
8 Каюк Ліна 6-А Всеукраїнський конкурс науково-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» І Фоміна О.Л.
9 Іщенко Віталіна 3-А Всеукраїнський конкурс науково-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» І Фоміна О.Л.
10 Подолянець Валерія 5-А Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
11 Музика Світлана 8-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
12 Швиденко Вікторія 3-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
13 Ходаківська Катерина 3-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
14 Козюра Андрій 6-Б Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
15 Семенчук Олександра 6-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
16 Алдушина Анна 6-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
17 Кіщак Анна 7-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
18 Громова Дарина 7-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Фоміна О.Л.
19 Приходько Ольга 9-А Всеукраїнський конкурс зоологів-тваринників І Фоміна О.Л.
20 Савчук Дмитро 10 Всеукраїнський конкурс фотографій «Моя країна - Україна» І Фоміна О.Л.
21 Куропій Марія 9-А Всеукраїнський конкурс фотографій «Моя країна - Україна» І Фоміна О.Л.
22 Каюк Ліна 6-А Обласний поетичний конкурс «Зерна доброти» ІІ Руднік В.О.
23 Озерян Яна 9-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка» І Фоміна О.Л.
24 Фризюк Марія 4-Б Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка» І Фоміна О.Л.
25 Литовченко Анастасія 7-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка» І Фоміна О.Л.
26 Альохіна Катерина 5-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка» І Фоміна О.Л.
27 Романюк Марія 5-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка» І Фоміна О.Л.
28 Поліщук Дмитро 6-Б Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка» І Фоміна О.Л.
29. Куропій Марія 9-А Всеукраїнський фестиваль «В обєктиві натураліста» І Фоміна О.Л.
30. Призодько Ольга 9-А Всеукраїнський фестиваль «В обєктиві натураліста» І Фоміна О.Л.
31. Лукяненко Лілія 5-А Міжнародний екологічний конкурс «Смачно, корисно, барвисто» І Фоміна О.Л.
32. Глибовець Вікторія 4-А Міжнародний екологічний конкурс «Смачно, корисно, барвисто» І Фоміна О.Л.
33 Шкіря Софія 3-А Міжнародний екологічний конкурс «Смачно, корисно, барвисто» І Фоміна О.Л.
34 Таміленко Валерія 3-А Міжнародний екологічний конкурс «Смачно, корисно, барвисто» І Данілова О.М.
35. Семененко Діана 7-А Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Фоміна О.Л.
36. Мягкий Нікіта 8-Б Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Фоміна О.Л.
37 Димкович Назар 8-Б Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Фоміна О.Л.
38. Громова Дарина 7-А Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Повидало М.В.
39. Гриценко Дарія 7-А Спартакіада з видів спорту серед учнів Києво-Святошинського району І Яблонська С.В.
40. Панченко Таїсія 7-А Спартакіада з видів спорту серед учнів Києво-Святошинського району І Яблонська С.В.
41. Матросова Ольга 7-А Спартакіада з видів спорту серед учнів Києво-Святошинського району І Яблонська С.В.
42. Лозинська Вікторія 7-А Спартакіада з видів спорту серед учнів Києво-Святошинського району І Яблонська С.В.
43. Вотінцева Анастасія 7-А Спартакіада з видів спорту серед учнів Києво-Святошинського району І Яблонська С.В.
44. Головач Вікторія 7-А Спартакіада з видів спорту серед учнів Києво-Святошинського району І Яблонська С.В.
Обласний етап 2015-2016 н.р.
1 Шевченко Олександр 11 Всеукраїнський форум «Дотик природи» І Фоміна О.Л.
2 Іщенко Віталіна 3-А Всеукраїнський конкурс науково-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» І Фоміна О.Л.
3 Подолянець Валерія 5-А Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
4 Музика Світлана 8-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
5 Швиденко Вікторія 3-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
6 Ходаківська Катерина 3-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
7 Приходько Ольга 9-А Всеукраїнський конкурс зоологів-тваринників І Фоміна О.Л.
8 Куропій Марія 9-А Всеукраїнський фестиваль «В обєктиві натураліста» І Фоміна О.Л.
9 Призодько Ольга 9-А Всеукраїнський фестиваль «В обєктиві натураліста» І Фоміна О.Л.
10 Гаврись Романа 9-А Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» І Фоміна О.Л.
11 Лозинський Максим 9-А Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» І Фоміна О.Л.
12 Каюк Ліна 6-А Всеукраїнський конкурс науково-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» І Фоміна О.Л.
13 Семененко Діана 7-А Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Фоміна О.Л.
14 Мягкий Нікіта 8-Б Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Фоміна О.Л.
15 Димкович Назар 8-Б Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Фоміна О.Л.
16 Громова Дарина 7-А Всеукраїнський конкурс проектування та винахідництва І Повидало М.В.
17 Кушнір Ангеліна 3-Б Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» І Нагорна Л.М.
18 Ільєнко Євген 10 Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІ Мельник Л.В.
19 Адамович Марія 10 Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІ Мельник Л.В.
20 Боковенко Лариса 11 Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІ Мельник Л.В.
21 Юрченко Тарас 5-А Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Руднік В.О.
22 Степенко Костянтин 5-А Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Руднік В.О.
23 Мархонь Кароліна 10 Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Мельник Л.В.
24 Гурін Кіріл 3-Б Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Нагорна Л.М.
Всеукраїнський етап 2015-2016 н.р.
1 Велетнюк Єлизавета 4-Б Спортивні змагання з велосипедного спорту І Піонтковський Д.В.
2 Приходько Ольга 9-А Всеукраїнський освітній проект Малої академії наук «День Науки» І Фоміна О.Л.
3 Приходько Катерина 9-А Всеукраїнський освітній проект Малої академії наук «День Науки» І Фоміна О.Л.
4 Куропій Марія 9-А Всеукраїнський освітній проект Малої академії наук «День Науки» І Фоміна О.Л.
5 Гаврись Романа 9-А Всеукраїнський освітній проект Малої академії наук «День Науки» І Фоміна О.Л.
6 Ребенко Катерина 9-А Всеукраїнський освітній проект Малої академії наук «День Науки» І Фоміна О.Л.
7 Подолянець Валерія 5-А Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
8 Музика Світлана 8-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
9 Швиденко Вікторія 3-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
10 Ходаківська Катерина 3-Б Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний подарунок»; І Данілова О.М.
11 Козюра Андрій 6-Б Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
12 Семенчук Олександра 6-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
13 Алдушина Анна 6-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
14 Кіщак Анна 7-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Данілова О.М.
15 Приходько Ольга 9-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» І Фоміна О.Л.
16 Приходько Катерина 9-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» І Фоміна О.Л.
17 Ребенко Єгор 3-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» І Фоміна О.Л.
18 Гаврись Романа 9-А Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» І Фоміна О.Л.
19 Лозинський Максим 9-А Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» І Фоміна О.Л.
20 Громова Дарина 7-А Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір» І Фоміна О.Л.
21 Приходько Ольга 9-А Всеукраїнський конкурс зоологів-тваринників І Фоміна О.Л.
22 Іщенко Віталіна 3-А Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року» ІІ Фоміна О.Л.
23 Шевченко Олександр 11 Всеукраїнський форум «Дотик природи» ІІ Фоміна О.Л.
24 Коцюба Тарас 2-Б Спортивні змагання з велосипедного спорту ІІІ Піонтковський Д.В.
25 Велетнюк Єлизавета 4-Б Чемпіонат Україниз велосипедного спорту ВМХ ІІІ Піонтковський Д.В.
26 Рибак Олександра 3-Б Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Нагорна Л.М.
27 Швиденко Вікторія 3-Б Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Нагорна Л.М.
28 Бобер Ірина 3-Б Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Нагорна Л.М.
29 Ходаківська Катерина 3-Б Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Нагорна Л.М.
30 Гузь Олексій 3-Б Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ІІІ Нагорна Л.М.
31 Семенчук Олександра 6-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
32 Алдушина Анна 6-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
33 Кіщак Анна 7-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
34 Лозинська Вікторія 7-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
35 Вотінцева Анастасія 7-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
36 Головач Вікторія 7-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
37 Кулик Анастасія 7-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
38 Семененко Діана 7-А Чемпіонат України з баскетболу І Нагорна І.П.
39 Войцехович Іван 2-А Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Кургак О.М.
40 Суліма Валерія 3-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Нагорна Л.М.
41 Гузь Олексій 3-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Нагорна Л.М.
42 Белей Уляна 3-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Нагорна Л.М.
43 Бобер Ірина 3-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Нагорна Л.М.
44 Щербатий Олександр 3-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Нагорна Л.М.
45 Рибак Олександра 3-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Нагорна Л.М.
46 Ходаківська Катерина 3-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Нагорна Л.М.
47 Алдушина Анна 4-А Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Курбатова Н.П.
48 Козюра Андрій 6-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Бурлака Л.М.
49 Соколова Юлія 7-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Ліщук І.О.
50 Ребенко Катерина 9-А Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Августовська Н.В.
51 Гаврись Романа 9-А Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Августовська Н.В.
52 Козюра Валентина 9-Б Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Бурлака Л.М.
53 Адамович Марія 10 Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Августовська Н.В.
54 Ларін Вадим 10 Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Августовська Н.В.
55 Фризюк Микола 10 Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Августовська Н.В.
56 Ільєнко Євген 10 Всеукраїнська математична гра «Кенгуру» І Августовська Н.В.
Міжнародний етап 2015-2016 н.р
1 Приходько Ольга 9-А Міжнародний освітній проект Малої академії наук «Наукові пікніки» І Фоміна О.Л.
2 Куропій Марія 9-А Міжнародний освітній проект Малої академії наук «Наукові пікніки» І Фоміна О.Л.
3 Гаврись Романа 9-А Міжнародний освітній проект Малої академії наук «Наукові пікніки» І Фоміна О.Л.
4 Ребенко Катерина 9-А Міжнародний освітній проект Малої академії наук «Наукові пікніки» І Фоміна О.Л.
5 Приходько Ольга 9-А Міжнародний науково-мистецький пленер «Діалог з природою» І Фоміна О.Л.
6 Коваль Богдана 7-Б Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» І Колосова О.О.
7 Соколова Юлія 7-Б Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» І Бондар А.А.
8 Лозинський Максим 9-А Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» І Колосова О.О.
Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.